| laviniicka a întrebat:

Va rog idei trasnite! funda :X

Răspuns Câştigător
| george5mh a răspuns:

Vrei idei trasnite?! Incearca asta! Spune-i ceclui mai tare baiat din clasa "Frate, hai la un suc de guaba... sa ti-l torn pe gat!", ia un pix si suge-i pasta, trage cu arcul in geamul vecinului si pe sageata sa fie biletul cu mesajul "Indienii ataca! Mai ai 12 ore sa te *beep*", sparge-i o chitara de cap colegului tau de banca si spune-i ca a cazut tavanul, construieste cu circuit electric simplu de 12 volti si pune-ti firele pe limba (vei simti ceva nou), du-te si sustine-o pe Naomi in marsul GAY de anul viitor, sparge o banca si spune ca te-a obligat profesoara ca sa aiba bani pentru whiskey si tigari, rupe un creion in doua (de preferat verde0 baga-ti bucatile in nas, fa-ti o poza si pune-o pe nasa.com (ideile mi-au venit toate in 3 minute cat am scris)laughing

4 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

O idee traznita ar fi sa te masturbezi dar nu normal! Ca unelte iti recomand harletul daca e adanca sau respectiv toporul daca esti tare in pi**a.rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| PapushaDeCristaL a răspuns:

Daca vrei sa iti aflii dragostea lasa gazele deschise in bucatarie 10 min dupa care aprinde o bricheta si pe tavan iti va aparea numele celui care te iubeste...nu e vrajeala...INCEARCA!

| pokiD a răspuns:

Aruncate de pe bloc