| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy dau fundita pentru cele mai multe si mai trasnite idei pentru o petrecere in pijamale.mersiwinking

Răspuns Câştigător
| Anonima_8669 a răspuns:

Poi.

Cea mai buna distractie incepe cu muzica buna!

Dupa aia. sa aveti ceva de mancare.cum ar fi pizza, covrigi, alune etc.chestii usoare.sh poate o cafea mica acolo sau ciocolata calda; x

dupa asta va puteti bate cu pernele sh sa faceti farse la telefon, sa va uitati la poze cu persoane de pe hi5 sh sa comentati[barfiti]laughing

si la sfarsit inante de somnik sa vorbiti despre baieti. sh sa va uitati la un film de groaza sau comedie. dar mai misto de groaza.

A si mai puteti face sh karaoke sau sa dansatibig grin

vezi tu!

succes!happy

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Jucati adevar sau provocare, macaua pe pedepse, monopoly

| Kenny a răspuns:

Legati-va la ochi, apoi dati-va una pe alta cu ruj. LOL laughing

| yoyo_2588 a răspuns:

Barfiti va uitati la un film ori groaza ori comedie, carti, pizza, va bateti cu perne, povestiti cele mai amuzante si mai trasnite itamplari ale voastre, vorbiti despre baieti si cam atat zic eu restul vine de la sinewinking

| princesslove a răspuns:

Pai eu am o gramada de idei.bateti-va cu pernehee hee jucati macaua pe pedepse, remi, barfiti, adevar sau provocare, va uitati la filme si mancati pizza sau popcorn sau ce vreti voi, cele mai amuante intamplari din viata voastr, barfiti alte fete si vb despre baieti.ascultati muzica cantati dansati si cel mai important DOAR VOI FETELE NU BAIETI NU VECINI SI ALTELE DAR CEL MAI IMPORTANT NU LASATI PARINTI SA INTRE DACA FACETI PROSTI(nu ma ganditi la s**)

| blonduu a răspuns:

Luati'va ceva bun de fumat. o sa va dati fundite intre voi ce idei o sa aveti happy.

| skull_8096 a răspuns:

Vampiri, save the forrest sau tema din shrek

| Dia_9593 a răspuns:

Muzica. dans bataie cu pernele. adevar sau provocare:-s?laughing barfitidon't tell anyone baieti eu stiu.thinking sunt multe lucruri de facut intre fete :*:*