| sweetyana a întrebat:

Sal.TpU.UnDe Sa ImI fac ziua cele mai trasnite idei funda!

Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

Ti-o poti face la munte, unde sa stai cu cortul, sa organizezi diferite competitii sportive.Sau la piscina, unde sa te bronzezi.O poti face la un restaurant mai ciudat, cu o tema referitoare la ceva neobisnuit, de exemplu ceva horror. (ei bine nu te gandi asa de mult la cuvant laughing e figurativ in acest sens). Sau daca vrei sa fii mai feminina, poti organiza un "bal" cu covor rosu si toate cele.Esti mai sportiva? Atunci alpinismul si mersul cu hammer-ul e BESTIAL! (eu am incercat) E TRAZNET! Funda? :X

4 răspunsuri:
| Blink182 a răspuns:

Idei: Restaurant,Bar,Afara,undeva pe o faleza,Intr-un SkateParK, Intr-o casa parasita ca sa ai sperii pe toti invitatii. Cam atatea Idei imi vin in Mintebig grin, PLz Fundoaica!laughing

| johnny_1148 a răspuns:

LA mare, la soare fetitzele s-mortale, s-a terminat smecherria la fetele din Romania.

| katy1151 a răspuns:

La mallhappy

| LaURika_7194 a răspuns:

Cati ani ai? acum depinde si de varsta! parerea mea!