| Tamiki a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? Adica, na, eu de multe ori stau pe net si fac nimiclaughing, sau ascult muzica, dar m-am saturat de asta. Vreau sa desenez. De cele mai multe ori desenez manga, dar [si nu-mi vine sa cred ca spun asta] m-am saturat si de asta. Idei si imagini cu ce as putea desena in creion [gri-negru]. Sa nu fie prea greu. Funda la cele mai bune, vot la toti.

Răspuns Câştigător
| xAvrilx a răspuns:

Poi.joc jocuri de strategie.cu nivele.sau.de exemplu, acum ma plicti. si am chef sa a uit p youtube la desee de cadn eram micilove struck.Copiii de la 402 love struck.Sau scriu in jurnal chestii amusante sa rad camnd voi fii mai mare laughing.sau imi mai modific poze thinking
Cred ca pentru tine ar fi distractiv sa faci ceva de guenul "albumul idolului" pentru ca lucrezi pfrumos si ingrijit.iti alegi o vedeta si decupezi poze din reviste cu acea vedeta.scrii nutati.ce melodii iti plac.chesti in tema asta. sper sa te ajutewinking :*.bye

5 răspunsuri:
| diaηα a răspuns:

Tipic mie! Stau pe mess toata ziua facand "nimic"!
Poti incepe sa desenezi ceva creativ [adica? adica incearca sa faci ceva irealist, un peisaj pe un pantof. Sau o persoana care sta in fata calculatorului plictisindu-se [poate` fi o fata, o poti desena` in ipostaza in care pe ecranul calculatorului apare mare "VIRUS" si fata ramane ceva in gen : Wtf? raised eyebrows! laughing
Eu din plictiseala am inceput sa scriu un"articol", sa spun asa, in care este vorba despre cat de "nesimtiti sunt unii baieti"batting eyelashes

Mna. Ai multe lucruri` de facut >; d<

| Teo_4002 a răspuns:

Pai eu cand ma plictisesc ma pun busy pe yahoo messenger dau drumu la muzica si ma apuc sa confectiionez bratari din ata, sau sa fac lebede din origami. Daca nu sti sa le faci cauta pe net un tutorial sau in caz ca nu esti interesata de asa ceva ramai tot pe desenat. Hm thinking ideei.batting eyelashes Pai eu din cand in cand desenam. Imi desenam prieteni, nu asa cum sunt ei in realitate big grin asa cum mi imaginam eu. Sau mai faceam desene fara inteles, ceva gen artistic. big grin Mie una imi placea ce iesea. tongue. Sper ca te-am ajutat. >big grin

| レクス a răspuns:

Pai,atunci cand ma plictisesc,ori intru pe mess, sau imi pun muzica la casti, si ma pun la desenat.Imi place mult sa desenez.Sau,cum spune un utilizator de mai sus in legatura cu origami(imi place sa fac fluturasi). Poate ma mai pun la un joc, din care nu ies din el o ora-2(de logica, diverse, de la EA).Hm.mai stau si pe TPU,cand ma plictisesc. Daca nu,ultima mea varianta,si preferata mea, este sa ies cu prietenii afara, sau cu prietenele in oras.

| MyGuardianAngel a răspuns:

Pai eu nu ma prea plictisesc, fac multe lucruri mai ales stau pe net. Am sa-ti spun ce fac: invat engleza, ma uit la anime, ascult coloane sonore de la anime, vorbesc pe mess, joc puzzle pe net, intru pe TPU, etc. Nu prea fac multe lucruri dar in general cand raman singura acasa ma uit la anime, ca imi plac pur si simplu la nebunie. Eu sunt o fana adevarata si o maniaca de anime. Le ador si sunt o mare iubitoare. Daca vrei ma poti baga in adresa ta de mess( elenab_princess) si poate mai vorbim si o sa-ti treaca de urat daca iti mai spun si iti trimit multe lucruri. Sper sa te fi ajutat catusi de putin. Succes!

| unuoricare a răspuns:

O frunza de mari****