| AnneSweet a întrebat:

Am gasit o bucata fooarte mare de carton si vreau sa desenez pe eabatting eyelashes Idei ce as putea desena pe ea?

Răspuns Câştigător
| Buburuzoi a răspuns:

Peisaj de natura. :*

8 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Hmm. Daca esti otaku un personaj dintr-un anime sau mga care tea impresionat, care iti placehappy Eu de exemplu am desenato pe Inori Yuzuriha

| zurick a răspuns:

Incearca un personaj anime.

| Chamberlin a răspuns:

O floare mare pe care sa i-o daruiesti mamei tale happy

| Biiskrem a răspuns:

O caricatură.

| kwonhani a răspuns:

Deseneaza tot ce vrei tu, daca iti place manga cauta pe YouTube how to draw manga, si iti da multe chipuri, si iti arata pas cu pas cum trubuie sa desenezi. Sper ca te-am aajutat.Succes.

| just1mry a răspuns:

Ce dracu` ai in cap, fetito?! Pentru asta exista google! SAu foloseste-o acoperindu-ti geamul, ca iti face rau luminarolling on the floor))))))))))

| AnneSweet explică (pentru just1mry):

Auzi ***.N-am idei, problem? De ce mi-am mai facut cont daca nu pun intrebari?

| Biiskrem a răspuns (pentru just1mry):

Se plictisește fata, care-i problema ta? laughing