| Dana1998 a întrebat:

Vreau niste statusurii in engleza cu traducere. Si in romana, dar sa fie ceva mai speciale.

8 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

I can`t live my life without my angel![Nu pot sa traiesc fara ingerul meu]
Tomorrow will be the same.-Maine va fi la fel.
Shut up. But until today?-Taci azi.Dar pana cand?
And if I like to be more foolish?-Si daca imi place sa fiu mai nebuna ce?
Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come [Traieste pentru astazi pentru ca ieri s-a terminat si maine s-ar putea sa nu mai vina]
Dream as if you live forever and live as if you die today [Viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna si traieste ca si cum ai muri azi]
Sick of crying. tired of trying.Yes! I`m smiling! But inside I`m dying...(M-am saturat sa plang.M-am saturat sa incerc.Da! Zambesc! Dar inauntru mor.)
The world is painted in black and white[lumea e pictata in negru si alb]
No one cares nobody's wrong,no one see I'm not so strong,everytime I hope I'm dreaming,I'm touching you,but you can't feel,I scream at you,but you can't hear![Nimanui nu-i pasa nimeni n-a gresit, nimeni nu vede ca nu sunt atat de puternica, de fiecare data sper ca visez, te ating, dar tu nu simti, strig la tine, dar tu nu auzi!]
Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei. (A boyfriend stabs you in the heart, a stranger stabs you in the front, a friend stabs you in the back, but best friends don’t carry knives.)

| xXdoareuXx a răspuns:

Scuze...am mai gasit si astea 4 si mi-au placut, sper sa-ti placa si tie:
Take me as i am[Ia-ma asa cum sunt]
I enjoy getting laid - Ador un ursulet pufos
I love you, I miss you, I need you right now from me (Te iubesc, mi-e dor de tine, te vreau chiar acum pentru mine)
A smile doesn’t cost anything (un zambet nu costa nimic)

| Dana1998 explică (pentru xXdoareuXx):

Pe bune? laughing Astea sunt vechi straight face le-am folosit pe toate oh go on voi dati copy-paste unul de la altul, si vreti funda? Imi pare rau nu-ti pot da fundahee hee

| JiTerra a răspuns:

1) Iti place sa furi iubiti?! - Si mie imi place sa sparg dinti!
2) Nu te îngrijora de ceea ce gândesc oamenii - nu li se întâmplă prea des.
3) Multe persoane au la status: " Îmi lipsește! ". O fi despre creier?
[1 si 3 preferate melewinking]
le vrei in engleza? cred ca le poti traduce tuwinking oricum. dupa mine..in romana suna mult mai binewinking

| HonneOnna a răspuns:

Gasesti pe goodreads.com daca nu ma insel

| XalexandraX a răspuns:

1 ai gresit categoria si 2 cauta pe net

| Asami a răspuns:

Creativity is more important then knowledge. (Creativitatea e mult mai importanta decat cunoasterea)