| multeeproblemee a întrebat:

Vreau sa am sani mari ce fac?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai trei variate:
1. Uita'te pe cer in fiecare noapte, cel putin 60 de minute. Daca vezi o stea cazatoare, doreste'ti sa ai sani mari. Te vei trezi a doua zi dimineata cu bustul visurilor tale.
2. Pune-ti silicoane.
3. Asteapta sa-ti creasca.
Daca nici una din aceste metode nu merge, multumeste'te cu ce ai.
P.S. Cred ca e inutil sa spun k ai gresit categoria...

Răspuns utilizator avertizat
| Ho1 a răspuns:

Impli cu silicoane, succes

| товарищ a răspuns:

Pui praf de copt si se umflaaaaa. Ce categorie ai ales maica? Ce-ai fumaaaat?

| feraryyy78 a răspuns:

Iti vor creste de la sine, iar cand vei fi adulta, desigur, poti sa-ti faci si implant de silicon.

| KoreanGirl a răspuns:

Cauti altă categorie. Nu stiu ce treabă au sânii tăi cu benzile desenate...
Ca si sfat, eu consider că pentru cel care te va iubi cu adevarat nu va conta mărimea sânilor.

| rapidistuul a răspuns:

Nu trebuie sa facii nimic stai linistita! cine te iubeste de va iubi si asa..nu exista vreo solutie

| Erika2 a răspuns:

Multa vreme mi-am pus si eu intrebarea asta, pana cand m-am apucat sa citesc despre toate metodele care exista. sincer, nu am putut sa ma incred in metodele care spun ca "iti cresc sanii natural", mi-a fost frica sa iau pastile pe baza de hormoni sau orice altceva, cu care riscam sa ma ingras serios. Am vazut ce doctori esteticieni au cele mai bune recomandari, si mi-am facut curaj sa ma duc la consultatie la Dr. Silvia Stanculescu Vasalos..am plecat de acolo foarte convinsa si am hotarat sa-mi pun implanturi, iar asta se intampla acum 2 ani si nici acum nu regret! dar depinde de fiecare persoana, cat de mult vrea si cat e dispusa sa investeasca (timp, bani, etc)