| diana_5233 a întrebat:

E bine daca am sani mari?

Răspuns Câştigător
| Mihaelagirl a răspuns:

Sani mari cantaresc si mai mult si nu sunt ca niste muschi care sa stea fix. Gandeste-te la tine daca ai avea tu o burta mare si pufoasa. Si apoi mai e partea cu tricourile pe care sa le porti. Stiu ca tie ca baiat iti place sa aiba sani cat mai mari ca sa ai ce pipai

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Pentru baieti.Alt avantaj este ca unul il pui perna iar cu celalalt te invelesti.

| Kanpeki a răspuns:

De ce n-ar fi?

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. In timp vei ajunge sa-ti dai seama de dezavantajele provocate asupra coloanei vertebrale.Una dintre cele mai serioase probleme ar fi faptul ca marimea bustului iti poate afecta sanatatea. Greutatea lor iti poate provoca dureri de spate, motiv pentru care trebuie sa fii intotdeauna atenta la pozitia corpului. Sa nu mai spunem ca nici macar nu poti dormi in orice pozitie.Pe langa asta, nu vei gasi niciodata un sutien frumos care sa ti se potriveasca si nici sa nu indraznesti sa visezi la un sutien push-up! Pe de alta parte nu este deloc placut sa mergi pe strada si sa asculti diverse comentarii la adresa sanilor tai si trebuie sa fii atenta la cat de "adanc" este decolteul, pentru ca risti sa pari vulgara. In concluzie se pare ca sanii mari reprezinta de fapt mai mult dezavantaje. Este adevarat ca va place sa fiti admirate. Dar depinde de cine?

| mihai69 a răspuns:

Teoretic, da. Dar vestea proastă este că sunt grei și din cauza lor vei avea dureri de spate. În plus, nu peste mult timp vor arăta ca o pereche de bretele, spre deosebire de cei micuți, asupra cărora gravitația acționează mai puțin și își păstrează forma și fermitatea mult mai mult timp.

| Felys a răspuns:

Crede-ma ca nu, nu vad nici un avantaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atragi privirile baietilor mai mult si ura fetelor care le au mai mici ca tine laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e bine, poartă-i sănătoasă laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ii am exagerat de mari, dar tot ma deranjeaza. Nu e nimic "uau" in a atrage privirile tuturor labarilor, cocalarilor si bosorogilor scarbosi. Plus dureri de spate si blablabla. Imi plac sanii micuti, si majoritatea prietenilor mei prefera sanii mici idk

| Mihaelagirl a răspuns:

Intai gandeste-te la tine daca iti place sa ii ai mari sau nu. Daca te simiti comfortabila sau nu.

| mihai69 a răspuns (pentru Mihaelagirl):

„Daca te simiti comfortabila"...
===
ConfortabilĂ?!? pentru cine / ce?

| mihai69 a răspuns (pentru Mihaelagirl):

N-ai răspuns la ce întrebasem, iar ceea ce spui tu aici, am zis și eu ceva mai sus în primul răspuns. În plus, eu sunt dintre cei cărora le plac sânii mici, din motivele menționate tot în acel răspuns.
Așadar, reiau întrebarea: pentru ce / cine să se simtă *CONFORTABIL_Ă_*?
(Atenție! acordul corect, dacă aia ai vrut să spui, este „să se simtă CONFORTABIL" - se răspunde la întrebarea „CUM să se simtă?", nu „cum este?" [ea])

| Leo1993 a răspuns (pentru Mihaelagirl):

Dar ia imagineaza-ti cand un baiat o linge pe sani cum este? laughing

| Mihaelagirl a răspuns (pentru mihai69):

Sani mari cantaresc si mai mult si nu sunt ca niste muschi care sa stea fix. Gandeste-te la tine daca ai avea tu o burta mare si pufoasa. Si apoi mai e partea cu tricourile pe care sa le porti. Stiu ca tie ca baiat iti place sa aiba sani cat mai mari ca sa ai ce pipai

| Daniela28004 a răspuns:

Da, e bine