| EVOLUTION_5448 a întrebat:

Vreau sa creez o comedie in genul la =3 (Ray William Johnson). (youtueb search cei care nu stiu despre ce e vorba).
Persoanele interesate sa filmeze, apara in clip, scrie comedia, editeze clipurile, adaugare muzica etc... sa ma anunte.
As prefera persoane din Brasov (Ploiesti, Targoviste). Dar daca va incanta foarte mult ideea pot fi si alte orase (dar preferabil in apropierea acestora)... (si Bucurestiul ar fi bun)

7 răspunsuri:
| TheGrayWolf21 a răspuns:

Eu scriu

| TheGrayWolf21 a răspuns:

De unde sti ca minte?

| Cretaker a răspuns:

Ideea ta ma incanta enorm.

| Loome a răspuns:

Editing. hmm.
But, i'm here, in Găleți, too far for ya.

| EVOLUTION_5448 explică:

Aren't we all giuly? aren't we all?

Răspuns utilizator avertizat
| giuly a răspuns:

Minţi.