| bfvhjcv a întrebat:

De unde pot cumpara lucruri cu Justin Bieber? adica genti http://justinbieber.shop.bravadousa.com/Product.aspx?pc= BGAMJU27 bratari, din acelea roz si albe( sunt in link, mai jos ) tricouri, brelocuri si mai multe lucruri.sunt in link, mai jos.as prefera un magazin din ploiesti sau din brasov. daca nu stiti nici un magazin din aceste orase, spuneti-mi in ce alte orase as putea gasi asa ceva.multumesc

18 răspunsuri:
| OglindaOarba a răspuns:

Si eu as vrea sa stiusad

| DعeutZa a răspuns:

Si eu caut d ceva timpbig grin.as vrea sa stiu si eusad

| Antonia90 a răspuns:

Magazine nu stiu, dar poti da comanda pe internet happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Rm Valcea sa gasesc lucruri cu justin bieber am cautat dar nu am gasit vreau si eu un raspuns cat mai repede va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Rm Valcea sa gasesc lucruri cu justin bieber am cautat dar nu am gasit vreau si eu un raspuns cat mai repede va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat o bratara roz pe care scrie justinbieber cam in cate zle ajunge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mallul din cotroceni se gasesc tricouri sepci si multe alte si sunt super multe doar cu justin bieber eu mi-am luat de acolo si sunt ieftine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonim,
din mall de la ce magazin? K asa te poti duce in orice mall din tara la acel magazin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://justinbieber.shop.bravadousa.com/Product.aspx?pc=BGAMJU27
asta este site-ul
am gasit multe lucruri cu justin bieber aici si sunt foarte frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat eu o suma de lucruri din astea din paris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se procedeaza cu paypall-ul?

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Unde ai putea gasi e Germania.Eu am luat 3 postee cu el, o bratara neagra da faina, un tricou si abtibilduri dar tu poti lua si mai multe si si de calitate mai buna

| chri a răspuns:

Si eu imi doresc acelasi lucru.am cautat pe net darnu am gasit nimic

| Selenagomez15 a răspuns:

Sincer sa-ti spunn, nu stiu unde ai putea gasi dar...asta nu-nseamna ca nu te pot ajuta.cauta pe:http//:www.google.ro si verica scriind orase cu magazine pleine cu lucruri cu Justin Bieber[JB], sau comunica cu prietenii pe mess si intreaba-i daca ei au mai fost in alte orase si au vazut lucruri cu jb.cuplacere,pa

| Andreea_8103 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu unde pot gasi gen magazine online din Romania cu lucruri JB

| Alexandraa_Mariaa_1998 a răspuns:

Http://www.claires.com/......in-bieber/ Aici si au niste preturi micii. Fundaa?