| Hiraani a întrebat:

Vreau sa stiu daca mai este vreo continuare de la The legend of Korra pentru ca am vazut Avatar the last airbender si apoi asta cu Korra si voiam sa stiu daca mai este ceva in afara de astea doua... FUNDA

Răspuns Câştigător
| copilfardeminte40127 a răspuns:

Buna! DA, exista o continuare a mult iubitului desen. Se aude ca premierea sezonului 2 din Avatar: Legenda lui Korra va veni undeva prin septembrie 2013 dar nu se stie cu siguranta. Insa un lucru e sigur: continuare sigur exista. O seara buna in continuare!

2 răspunsuri:
| Sebytu25 a răspuns:

Poti sa-l vezi si dublat pe vplay si are toate eisoadele mai putin unul...38 sau 48... ssper sa te ajute