| shhhs a întrebat:

Ce desene gen avatar- the last airbender sau avatar- legend of korra stiti?

Răspuns Câştigător
| AndréwUrbansky a răspuns:

Soul Eeater ( Secera Mortii ) este un desen de pe animax funda happy?

| shhhs explică (pentru AndréwUrbansky):

Stai sa ma uit la trailer. daca imi place iti izbesc funda.winking

| shhhs explică (pentru AndréwUrbansky):

Poti sa-mi spui despre ce este vorba? Din trailer nu inteleg nimica...da sa nu-i spui ''secrete'' big grin.

| AndréwUrbansky a răspuns (pentru shhhs):

Pai nici eu nu prea stiu dar stiu ca este vorba de niste pustii care se bat pentru supravietuire din cate am vazut

| AndréwUrbansky a răspuns (pentru shhhs):

Scuze ca raspund asa greu dar... am alte treburi tongue

| shhhs explică (pentru AndréwUrbansky):

Ok, iti izbesc funda chiar daca a durat 1000000000 x 99999 ani,...