| GabrielStefan a întrebat:

Vreau si eu cele mai tari bancuri si noi! la cele multe dau funda!

Răspuns Câştigător
| jupiter530 a răspuns:

Bulal la scoala.Profesoara le da k tema o compunere libera despre iarna.A doua zi la scoala bula citeste:
-Prima propozitie:afara ninge. Ultima propozitie:Afra nu mai ninge.Continutul:Afara ninge si ninge si ninge si ninge...

O blonda intra intr-un bar si zice:
-Azi am facut 18 ani si fac cinst:o SKOL la toata lumea

La scoala fetele se plangeau ca Bula vorbeste urat. Diriginta le zice sa plece afara din clasa cand il aude.A doua zi profa le da de facut o prop cu verbul a deschide. Zice si bula:
-La mine pe str s-a deschisun bagazin cu ***.
Fetele aud injuratura si fug la usa.La care bula:
-Hooooo nebunelor ca am glumit

Bula in epoca de piatra la examen.Deodata se aude un tipat.Toti se intorc catre bula:
-Nu-i nimic mi-a cazut fituica pe picior

Diferenta dintre o blonda si o closca:
-Blonda sta linistita pe oua

1 răspuns: