| Myra23 a întrebat:

Vreau si eu niste anime gen Tokyo ESP, Akatsuki no yona si daca se poate si o mica descriere la fiecare. Ofer funda. Merci :3

Răspuns Câştigător
| FuwaFuwa a răspuns:

1.Deadman Wonderland:Un copil este acuzat ca si-a macelarit toata clasa si este trimis in inchisoarea cu acelasi nume...nu spun mai multe ca poate stric tot suspansul. Oricum el are o putere ciudata cu sangele.
2.Ao no exorcist*nu seamana dar e foarte bun si animeul asta* :doi gemeni s-au nascut dintr-un om normal si Satan...etc. etc.
3.Btooom! e si asta interesant, dar nu seamana cu celelalte, oricum animeul este despre un joc de supravietuire...
Ti-as mai da...dar nu stiu cat de mult o sa iti placa rolling on the floor

| Myra23 explică (pentru FuwaFuwa):

Am vazut deja ao no exorcist tongue Merci oricum pentru celalalte recomandari, am sa ma uit la ele big grin