| doolce_5899 a întrebat:

TPU! Vreau si eu titluri de comedii la care razi cu lacrimi. Multumesc. fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Ada11 a răspuns:

Nu chiar cu lacrimi, dar de te doare burta: Liar liar, Yes Man

8 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Liar liar cu Jim Carrey in personajul principal, e genial filmu, razi de mori!

| DeeaRony a răspuns:

Norbit:)):)):)) am ras cu lacrimi... uite aici un site unde il poti viziona http://www.24cadre.com/93-norbit-2007.html funda daca ti-a placut :-*:-*:-* vizionare placuta:-*:-*:-*

| aaaaaaa1 a răspuns:

Ramona and beezus
am ras la unele parti din film de nu mai puteam sa ma opresclaughing

| Raluca_5813 a răspuns:

When in Rome
Valentine's Day
The Bounty Hunter
Furry Vengeance
Date Night
Kick-Ass
Grown Ups
Knight & Day
Confessions of a Shopaholic
He’s Just Not That Into You
Bride Wars
Hotel for Dogs.
Sper sa iti placa.happy Vizionare placuta!
Fundita?big grin

| Veverixxu a răspuns:

Sa iti spun prezis nu stiu dar aici www. SPAM gasesti cateva gen:
Ghinionistul
Beverly Hills Chihuahua 2
Simpsonii - Filmul
Ai Incredere In Barbati!
Copii in America
O slujba murdara
Animalul
Baiatul mamei
Baiatu lu bunica
Just Friends
Va declar sot si... sotie?
The Virginity Hit
O familie de cosmar
Dinner for Schmucks
Uite cine vorbeste acum!
Cine este Mos Craciun?
Un Craciun cu Dennis
Confessions of a Sociopathic Social Climber
Goana dupa cadou
Astea le gasesti si pe site`ul ala eu am ras copios la fiecare dintre ele...

| Kiduu12 a răspuns:

Tantalaul si gogomanul
Singur acasa(sunt mai multe episoade)

| doolce_5899 explică:

Multumesc mult pentru raspunuri. nu ma asteptam sa primesc atatea raspunsuri. majoritatea filmelor le-am vazut.nu stiu cui sa ii dau funditza.ma mai gandesc.

| valhala90 a răspuns:

Buna doolce...Iti voi recomanda urmatoarele comedii:Sex Drive, Lethal Wheapon 1, 2, 3, 4,, Van Wilder, Harold and Kumar 1, 2.Crank.White Chicks.Bachelor Party Vegas. Dirty Deeds.John Tucker Must Die. Underclassman