| xFaith a întrebat:

Vreau si eu niste manga-uri romantice love struck gen : cu o fata care este ala liceu si se indragosteste de un baiat. dau funda si restul vott pentru cele mai frumoase love struck

Răspuns Câştigător
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Suki Te Ii Na Yo (sau Say I Love You); Kaichou Wa Maid-sama; Kimi No Todoke ( eu nu urmaresc manga-urile astea, doar anime-urile. Dar am auzit ca si manga sunt grozave tongue)

4 răspunsuri:
| Notyourbusinesskid a răspuns:

Ce spui de Itazura na kiss [anime], este destul de romantic.

| Littleman11 a răspuns:

Pai iti sugerez Karin...

| HaruNoHate a răspuns:

Pai eu recomand Lock on! Este interesant sa stii; sau Tonari no kaibutsu-kun. le poti gasi pe anime. kage