| xFaith a întrebat:

As vrea si eu genuri de manga mai romantice love struck cu poveste de dragoste etc :* Funda restul vott

Răspuns Câştigător
| airaad a răspuns:

Koi wo Hajimemasu-cel mai superb manga romanticlaughing
Boku no hatsukoi kimi ni sasagu-are o poveste trista dar foarte interesanta, dupa parerea mea merita
Honei x honey drops
REN-AI SHIJOU SHUG
Rhapsody in heaven-asta mi s-a parut interesant. doar ca are unele faze. perverselaughing
Chain of Pearls
Jun'ai Koza Kemono Shiyou
Perfect partner
Shiiku Hime

AI HIME
L-DK
Beast Master
Koukou Debut
KIMI GA SUKI
24 COLORS

Majoritatea sunt scrize de Minami Kanan.Toate au personaje care sunt fain desenate. poate ca si asta m-a atras la ele.Ti le recomandhappy

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Iti propun tot ce a publicat Minami Kanan, deoarece a publicat doar din genul Romance:
http://myanimelist.net/people/2191/Kanan_Minami

Lectura placuta!

| Zoey112 a răspuns:

Bokura ga ita
lovely complex
mermaid melody
la corda d oro
kaichou wa maid sama
kamikaze kaitou jeanne
TONARI NO KAIBUTSU-KUN
special A

| doinitsaandronic a răspuns:

Fairy Tail
Historys Strongest Disciple Kenichi
Skip Beat
Anatolia Story
Koukou Debut
Beelzebub
Love In The Mask
aceste sunt super le-am citit si eu si sunt grozave
FUNDA?