| 334499 a întrebat:

A citit cineva cartea "Lumea gandita fix pe dos" de: Alice Mogojan? Ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| Mogojan_Alice_1991 a răspuns:

Salut. Eu sunt Alice Mogojan si trebuie sa fac o corectura. Acesta carte se numeste "Gandeste fix pe dos" si este scrisa de Paul Arden, eu doar am facut o recenzie despre aceasta. Recenzie pe care o puteti gasi aici: http://www.artactmagazine.ro/lumea-gandita-fix-pe-dos.html - si daca citesti gasesti si parerea mea despre ea. :)

1 răspuns:
| Razvanel93 a răspuns:

O carte foarte interesanta...pfuai nu stiu cum sa ma exprim parca e mai bine sa faci lucrurile altfel decat ai fost invatat.Acest lucru te face diferit dar dupa parerea mea esti mai castigat.