| imortal a întrebat:

Salutare...cine a citit cartea Twilight si restul de ink 3 volume? si ce parere aveti despre ele?(fata de film sau de alte carti citite), mie unul imi place nespus de mult cartea, e super :X din film imi place decat Alice laughing)

Răspuns Câştigător
| GnnAndra a răspuns:

Am citit cartile si sunt de mii de ori mai frumose ca failmul! Daca ar fi fost sa ne placa filmul mai mult decat cartea ar fi insemnat sa tina filmul 24 de ore rolling on the floor! Sau poate mai mult laughing. Era fain daca se facea serialbatting eyelashes. Fiecare capitol un episod laughingrolling on the floor! Si miee imi place Alice... dar cel mai mull Emmet rolling on the floor. Rad pe burta cand face el ceva amuzant laughing. Daca ai citit Zori de Zi sti la ce ma refer rolling on the floor! "Casa aia mai sta in picioare?" sau ceva de genu laughing! O zi buna kiss.

6 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Am citit toate cartile si sunt superbelove struck, preferata mea fiind prima carte. sunt ceva mai speciale, difera de celelalte carti mai obisnuite, sa zic asa. am vazut si filmele, dar nu prea sunt reusite, dar m-am uitat deoarece imi place foarte mult cum joaca Robert Pattinson(Edward).

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Eu le-am citit pe toate 4...si am ramas fara cuvinte sunt minunatehappy
insa...filmele cam lasa de doritsaddesi actorii sunt minunati si toti sunt foarte talentati... dar nu pot sa surprinda in film tot ce este in cartesad
Oricum de abia ast sa vad si cel de-al treilea film:X.

| carmensorin a răspuns (pentru ÅñdRa):

Buna, te rog mi le poti trimite si mie pe mail...please...carmen_camelia2003@yahoo.com. Multumesc mult de tot si scuze!

| Dizzy a răspuns:

Salut!
Eu am citit primele 3.pe a4a inca nu am inceputo. dar sunt ft multimita de ele. mi se par niste carti faine care merita citite.filmul nu este nici pe departe atat de reusit pe langa carte.winking

| Summer_1837 a răspuns:

Le-am citit pe toate 4 volumele, chiar incepusem sa citesc si Soarele de la mizeul noptii unde o gasisem pe net dar numai cele 12 capitole.Fiind prima carte dar privita din perspectiva lu Edward.Toate sunt reusite insa filmele nu cuprind in totalitate cartile dar sunt totusi frumoase.happy

| babyloo a răspuns:

Pai eu ador cartea aia...si mie im pplace de alice ...si robert adica edward e frumoas. da dor in film laughing