Alegem userul anului, ce spuneți?

Suntem iar în acea perioadă a anului când trebuie să alegem userul care s-a implicat cel mai mult în comunitatea noastră în 2022.

Tot ce trebuie să faceți este să lăsați propunerile voastre în răspunsuri, puțin mai jos. Înainte de a face asta, aruncați un ochi pe activitatea acelui membru să vă asigurați că respectă cerințele:

- să fi avut în ultimul an minimum 100 de răspunsuri pe lună pe o perioadă de cel puțin 6 luni.

- răspunsurile de la Trivia/Amuzante și Conversații nu sunt luate în considerare, iar cei care au deja acest titlu nu mai pot fi propuși.

Puteți face câte propuneri doriți atât timp cât sunt respectate condițiile de mai sus. Termenul limită este 4 ianuarie, 2023 apoi vom analiza și vom valida membrii, după care va începe procesul de votare.

Așa cum știți avem și premii din magazinul nostru.

Așadar să lăsăm discuțiile în contradictoriu și să curgă doar cu propuneri și autonominalizări. :)

L.E. Prelungim puțin nominalizările, până pe 10 ianuarie.

83 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Dario2007

Mult succes tuturor!

greece12
| greece12 a răspuns:

Dario 2007.♥

| qweasz a răspuns:

Violleta2022 este MULT peste ceilalți.

Ceilalți sunt doar să facă mii de răspunsuri aiurea și care se repetă.

Adică unul a răspuns - răspunde și altul doar ca să facă 50.000 de răspunsuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dario2007

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru qweasz):

Dacă "MULT peste ceilalți" înseamnă sute de răspunsuri date în necunoștiință de cauză și fară nicio urmă de smerenie, fără nicio bănuială că s-ar putea să nu fi Dumnezeu și să greșești, atunci Violeta ne întrece pe toți. "Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare" ("Orice om poate greşi, numai prostul stăruie în greşeală").

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Îi nominalizez pe Dario2007 și Salontanul.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

@qweasz fost @anonimull pe aici e un Violetta in varianta masculina. Adica scrie numai tampenii. Ce nominalizare sa faca si el. Pe mine ma doare mana la care rahaturi i-am raportat si cate jigniri a scris si acum o da pe fata mare nevinovata

| raMLesS a răspuns:

Pe Drimmero ca de cand tot asteapta saracul.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru suntserios):

@qweasz a fost suspendat nelimitat(insfarsit)

@anonimull e avertizat
ASTA nu tipul de user care sa se lase cu una cu doua.Isi va face cont(uri) noi

| RAY a răspuns:

Cel care a avut cele mai multe răspunsuri date câștigătoare, care a primit cele mai multe voturi pozitive, se exclud categoriile conversații, amuzante, sa fie declarat userul anului in mod automat.

| VoidEternal a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Bine că e amabil și ne baga singur la ignore și de pe conturile noi. laughing Macar știm care-s conturile lui. Nu că ar fi greu DE IDENTIFICAT.

laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru VoidEternal):

Acum se da,, ingeras'''
As vrea sa imi arata macar un cuvant unde unde a fost jignit de mine! Cand s-a hotarat sa ma ignore pe mine a i-am spus ca e frustat ca pune prea mult zel intr-o discutie..Atunci a mai pus vreo 5 pe lista lui.
In schimb el jigneste la greu useri si altii apoi sterge sau editeaza.Si nu ii convenea cand aduceam dovezi la cea ce facea.

| darrio2007 a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

La cât a beștelit-o in ultimul timp, mă miră propunerea „prietenului " meu qweasz. Dar daca asta vrea, e de bine.

| darrio2007 a răspuns:

Greece12.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Cu siguranta ca Greece 12 merita!
Dar a mai fost aleasa, si nu mai poate.Ma oftic ca nu pot alege din cei care au fost deja.

| iulia0514 a răspuns:

Floareasoarelui26 pentru ca mereu da răspunsuri inteligente și folositoare!

| iulia0514 a răspuns:

Ma eu îl înțeleg pe Anonimul ca a votat-o pe Violeta pentru ca se potrivesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cateva propuneri :

Floareasoarelui26
cristi202
NLS
Mosotti
Violetta2022
Rosalia
Fatamuntilor

greece12 & floresdemayo, din pacate nu pot fi propuse, deoarece au castigat in trecut acest titlu si nu pot fi realese! ( pacat, erau printre primele mele propuneri! ).

Mai sunt, desigur useri care ar merita cu prisosinta acest titlu!

Poate, mai revin cu propuneri! happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Asa, este. Ai dreptate.

| darrio2007 a răspuns (pentru iulia0514):

Este doar parerea ta ca se potrivesc.

| iulia0514 a răspuns (pentru darrio2007):

Normal e strict părerea mea! happy
Nu vorbesc în numele altora

| vodami92 a răspuns:

Darrio 2007 cred ca ar trebui sa fie! merita!

| darrio2007 a răspuns (pentru iulia0514):

Ok.

| VoidEternal a răspuns:

Floareasoarelui26

Cred că e cea mai altruistă persoana de pe site. Și cea care știe cel mai bine ce vorbește. E o plăcere să îi citești răspunsurile. Fără răutăți gratuite, fără superioritate (deși ar avea tot dreptul) și fără condescendență. Un user care a înțeles cu adevărat ce înseamnă acest forum.

| MihaelaDart a răspuns:

Chiar daca nu prea am intrat mai des pentru a participa la conversatii, v-am citit din umbra raspunsurile date si astfel propun pe urmatorii:
Darrio2007
Fatamuntilor
Cristi202
NLS

| goguPatent a răspuns:

Holiday

Ce aveți în cap ăștia de ați scris Violeta?

| Sisiwieuc9 a răspuns:

VerginicaVacaGrasa

| Pax3roner a răspuns:

Păcat că nu îs așa de activ pe TPU as dori să fiu userul anului, asta e, poate anul care vine, cine știe. Sărbători fericite un an nou frumos?

| raMLesS a răspuns:

Deci tu ii notezi pe toti userii care dau raspunsuri? Daca spuneai un nume de utilizator mai intelegeam, dar frate cat de obsedat sa fii sa ii urmaresti pe toti si sa ii notezi undeva? Astia din comunitatea TPU, unii dintre voi aveti ceva aparte, ba mai mult ma uimeste gradul de interes de care dati dovada cand vine vorba de tot felul de useri, n-aveti ceva mai bun de facut acum pe bune? E creepy si mi se pare chiar morbid ca exista astfel de stalkeri, esti bolnav? laughing Fara gluma, esti bolnav? Stii toti utilizatorii de pe platforma si detalii despre ei, WTF.
Mai era un boschetar care imi spunea ca sunt nu stiu cine si ca am nu stiu cate conturi si ca pun intrebari dupa nu stiu ce cont, tot felul de asocieri cu niste nume ca imi venea o senzatie de plictiseala si dezinteres cand auzeam... BAA, fa-ti o viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

" Astia din comunitatea TPU, unii dintre voi aveti ceva aparte, ba mai mult ma uimeste gradul de interes de care dati dovada cand vine vorba de tot felul de useri, n-aveti ceva mai bun de facut acum pe bune? "

Trebuie sa trimita/ redictioneze cineva si scrizofrenicii & nebunii unde le e locul!