| Umbra3 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine am un ip si vreau sal dau si la altii sa faca lumea ce vrea cu elbig grin....adica flood,hack si altele,vreun chat, site, un hacker sa vrea ip-ul sau sal pot pune? p.s:fara raspunsuri stupide de la obsedati de cs si metin2!
Cine ma ajuta are funda!

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Salut!:) Pai... Tu trebuie sa-l dai alte-i persoana IP-ul tau: Daca tu esti din Bucuresti tu trebuie sa il dai unei persoane dintr-un alt judet.
Sau mai bine iti trebuie o adresa DNS(host).
Uite-aici: http://resursecs.com/gazduire-host-cs.html
Funda:o3?

2 răspunsuri:
| Umbra3 explică:

Ma frate am furat ip-ul la unu si vreau sal dau si la altii sai sparga pc-ul ce e asa greu ce ip meu ce dracu cand eu am zis clar ca am un ip loll

| Umbra3 explică:

Nu dau nici un ip al meu lol nu sunt idiot vreau sa-i dau ip-ul lui ala pe net sal fure altii pe ala cum puteam foarte bine sa pun ip-ul lui ala aici pe site eu intrbam de site-uri populate gen 3000 de persoane si careva din aia 3000 de exemplu 1000 sai sparga pc-ul