| Ionel221 a întrebat:

Ajutor TPU!

Am o nelamurire mare. deci eu am un debit card pe raiffaisen bank si as vrea sa stiu, dupa ce-mi depun o suma in cont iar apoi sa zicem ca vreau sa-i bag intr-un joc cu paypal.Deci am 100 de lei in cont + inca 40 de lei ai mei, imi ia vreun comision daca eu folosesc 100 de lei in joc din aia ramasi? Vreau sa zic daca imi ia ceva din suma pe care o aveam inainte. Daca da, cat?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

O mica parte comisionul putand fi de 5 lei sau 8 acolo nu e mare branza.