| maddyhigh a întrebat:

Am gresit ceva imi venea marti spre miercuri si azi este miercuri si nimic. M-am zapacit

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Cine sau ce iti venea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti venea in fiecare saptamana? si cum te manifestai? ne poti exemplifica? rolling on the floor

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da-ne mai multe detalii ca nu am inteles la ce te referi.happy

| Flav a răspuns:

Uof, iar efectul periutzei sad

| lia a răspuns:

Nu esti singurul/a care este zapacit/a dupa intrebarea asta laughing
Poti sa completezi puzzle-ul sa te intelegem si noi? laughing

| cotzobel a răspuns:

Da ai gresit in momentul in care ai postat intrebarea... ce iti venea? menstruatia? mintea la cap? iubitul? daca tu esti zapacita imagineaza. ti cum suntem noi dupa ce am citit intrebarea

| maddyhigh explică:

Era vorba de menstruatie care nu imi mai venea, mai era o intrebare si asta e completarea ..gresisem acolo cu ceva