| maddyhigh a întrebat:

Am gresit ceva imi venea marti spre miercuri si azi este miercuri si nimic. M-am zapacit

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Uof, iar efectul periutzei sad

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da-ne mai multe detalii ca nu am inteles la ce te referi.happy

| lia a răspuns:

Nu esti singurul/a care este zapacit/a dupa intrebarea asta laughing
Poti sa completezi puzzle-ul sa te intelegem si noi? laughing

mlm
| mlm a răspuns:

Cine sau ce iti venea?

| cotzobel a răspuns:

Da ai gresit in momentul in care ai postat intrebarea... ce iti venea? menstruatia? mintea la cap? iubitul? daca tu esti zapacita imagineaza. ti cum suntem noi dupa ce am citit intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti venea in fiecare saptamana? si cum te manifestai? ne poti exemplifica? rolling on the floor

| maddyhigh explică:

Era vorba de menstruatie care nu imi mai venea, mai era o intrebare si asta e completarea ..gresisem acolo cu ceva