| DarkSour a întrebat:

CAnd incepem scoala marti sau miercuri? funda

Răspuns Câştigător
| madalina188w a răspuns:

Miercuri.funda te rogggggggggggg

22 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Miercuri, te poti uita aici: http://www.edu.ro/index.php/pressrel/15131. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Miercuri! happy

| Piableu a răspuns:

Miercri 27.

| NothingImportant200 a răspuns:

Miercuri

| JeffHardy2011 a răspuns:

Sall!

Scoala se reincepe miercuri. A dat la TV ca asa a hotart ministrul educatiei.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Incepem Miercuri pentru ca Ministerul ne-a mai dat inca o zi libera de vacanta.

Sper ca am fost de ajutor.

Pa, pa

| Pinkyyy;x a răspuns:

Scola incepe miercuri. pentru ca ministerul de educatie a fost de acord sa mai prelungiasca vacanta de Paste cu o zi :p.

| kitty_9669 a răspuns:

Marti...asa stiu eu (maine)big grin

| iKatherin a răspuns:

Miercuri ^^

| paulthegame a răspuns:

Miercuri winking

| Borgir a răspuns:

Parca marti!

| black1white a răspuns:

Depinde si din c zona ejty.stiu ca la mine in jud. suceava se merge cam la toate scolile miercuri.restu tarii nu stiu:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MArti (26.04.2011)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miercuri incepe scoala, ne-a zis diriga ca toti profesorii din Romania pleaca la cerc pedagogic, si in plus o anuntat si la stirile ProTV, Antena 1 etc. Fundita? love struck

| pinguinuVerde a răspuns:

Miercuri pentru că s-a prelungit vacanţawinking

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Miercuriwinking fundita?

| codgaby a răspuns:

Ministrul educatie a hotarat prelungirea vacantei de pasti cu inca o zi deci nu se inceoe pe 26.04. 2011 ci pe 27.04. 2011. funda? (mieercuri)

| Niko345 a răspuns:

Marti!

| EmmY_6979 a răspuns:

Miercuri

| mara2000 a răspuns:

Miercuri va incepe scoala.(pacatsad)fundita?love struck

| GDMalyBigBang a răspuns:

Miercuri