| BornToDie67 a întrebat:

Am o curiozitate! Cati dintre voi sunteti single?

51 răspunsuri:
| Kim002 a răspuns:

Eu, momentan happy

| agent001subacoperire a răspuns:

Ce NAIBA vara TREBUIE sa ai NEVASTA
sa TE racoreasca De la CALDURA laughing
Iar cand incepi scoala iti ei amanta cand chiulesty dai la buci din cand in cand haaaaaaa laughing)

| BornToDie67 explică:

WoW ma gandeam ca sunteti cativa, insa nu atat de multi tongue! P.S. I'm single too momentan. Ma bucur ca suntem asa ca intr-un mini-grup(cei single), incepusem sa-mi fac niste idei absurde big grin

| Metaxa24 a răspuns:

Eu!

| eualexandra321 a răspuns:

Noroc ca ai facut prezentalaughing

| XxAndreea a răspuns:

Euu.

| masakrer a răspuns:

Si eu sunt singur, dar incerc sa o cuceresc pe una care o sa imi aduca(sa speram) mai multa liniste.O cheama BACalaureat(a)

| BornToDie67 explică (pentru masakrer):

Aha, e bine atunci. Bafta happy