| amoremioX a întrebat:

Salut.am o curiozitate,, cati sunteti majori? deoarece am observat ca sunt foarte multi copilasi:p

27 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am 32 de ani.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru ei este un refugiu și o sursă directă de informare.
Sunt majoră.
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Major si senior! Pe cuvant de PsihoSex!

NOname
| NOname a răspuns:

Sunt majora, vaccinata, am si buletin (ti-l arat?).winking
Intr-adevar, sunt foarte multi copii pe acest site, dar e foarte bine, pentru ca asa pot si ei invata ceva nou/folositor, pot primi un sfat bun, pot discuta despre lucruri mai jenante, stanjenitoare... Aici invata sa fie mai toleranti, intelegatori, buni cu cei din jur. Se implica si ei, cum pot, incearca sa-i ajute pe ceilalti. Bravo lor!

Abh
| Abh a răspuns:

35 de ani e bine?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu sunt majorawinking

| User a răspuns:

Twenty seven b-)
Silvia, nu ma da de gol laughing

| lplostonyou a răspuns:

Eu am 32 de ani, e bine?

| Silvia a răspuns:

Nu-s majoră. Şi mă mândresc cu astalaughing. Şi pun pariu că nici tu nu eşti majoră.
Paul, 27 de ani, aa? whistling

| raisa1993maria a răspuns:

Acum in ianuarie pe 18 fac si eu frumoasa varsta de 18 anisorilove struck

| pwp a răspuns:

Eu nu am peste 18, dar nu sunt nici copilas!
pe 20 decembrie implinesc 14 ani big grin

| alexandra21_3435 a răspuns:

Pai si cine ai vrea sa iti raspunda? de unde ne putem da seama cati copii sunt pe aici?tongue

| alexandra21_3435 a răspuns:

Da intr-adevar sunt multi copii pe aici, dar e foarte bine caci asa mai invata cate ceva. e aiurea ca nu isi scriu fiecare varsta ca sa stii si ce fel de sfaturi trebuie sa le dai, in functie de varsta lor.

| saymoon a răspuns:

Nu prea conteaza faptul ce esti sau nu major, depinde maturitatea de care d ai dovada.Adevarul e ca sunt multi copii de 10-11 ani, care spun ca se masturbeaza, ca raman gravide si altele. Asta e marea problema, nu ca ei hoinaresc pe site ul asta.
Eu nu sunt majora, am 16, asta nu inseamna ca daca nu am 18 ani, nu pot sa mai raspund la intrebari si sa incerc sa ajut pe altii.
Dar daca tu ne spui ca noi, cei sub 18 ani, suntem "copilasi", atunci mai bine ne ai preciza si varsta ta, tot din "curiozitate".

Răspuns utilizator avertizat
| bulgaras_3493 a răspuns:

19 :p

| Sweet00gum a răspuns:

| alinpocris10 a răspuns:

Daca am 19 ani pentru uni inca cred ca sunt un copil deci scuza-ma nu conteaza cati ani ai ca sa stii sa gandesti happy si copii sub 18 ani au probleme pe baza de sex etc si un sfat au si ei voiewinking

| pitikaaa a răspuns:

Eu am 14 na.

| Sconcsiş a răspuns:

Eu sunt minor big grin

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nuuuu... Nu gandi asa. Adica cei care au peste 18 ani sunt maturi, iar cei care au sub 18 sunt copii? Nuuuu. Eu fac 14 pe 7 iulie 2011. Deci, mai am de asteptat, nu laughing? Dar nu pot sa spui ca sunt inca copil.

| Monna a răspuns:

Daca unii au peste 18 ani, asta nu inseamna ca ei gandesc matur.
So. depinde si de felul in care gandesti, iti dezvolti `creierasul` happy.

| mary9014 a răspuns:

18 si aproape 8 lunibatting eyelashes tongue

| xSp0nge a răspuns:

Si ce ai impotriva cu asta?
Eu nu sunt majora!
Dar am 16 ani

| mihaibrasov a răspuns:

Sunt multi copilasi, eu sunt major insa. Si sa stii ca inca nu m-am obisnuit cu lumea din jur care imi spune "dumneavoastra". Parca mi-ar mai placea sa imi spuna "tu". Suna mai frumos.

| AdiSenior a răspuns:

Spune amoremio care e problema? Nu sunt copil sunt adult.

| Phoenix1 a răspuns:

Sincer eu am 13 ani si nu imi pasa de intrebarea ta si cel mai bine mie mi-ar plk sa fiu american sa devin major la 21 de ani aceia sunt oameni inteligenti nu ca noi la 18 ani uitati ce efecte sunt in america thumbs up si efectele care sunt la noi in tara call meu.Asa ca sper ca ti-am raspuns la intrebare.winking