| Assassin_2959 a întrebat:

Am o curiozitate:
de cati ani sunteti pe TPU cei care sunt de mai mult timp funda:?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

12 august 2009 si inca nu m-am plictisit.Nici n-am cumoh go on
Dragoste si Sex e noua Trivia\Amuzante

| ionica56 a răspuns:

Din iulie 2010 sau august numai stiu!happy
Tu?

| psiholoaga a răspuns:

Martie 2009. Alte vremurilaughing

| Christina a răspuns:

20 iulie 2010

| TąNyą a răspuns:

Pe undeva prin mai 2010 tongue

Hârciog e cel mai vechi dintre cei care au răspus aicihee hee

TaNya.

| Biby a răspuns:

Buna! Eu sunt de pe 22 iulie 2010
Pa-pa!
SellGomez

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Din sptembrie sunt! tu? big grin

| cryssbby a răspuns:

De 4 ani si jumatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai rexule, mai catalule mai, cand am intrat eu pe TPU erau doi oameni pi pamant si un harciog. aaa, mai era si un flav.si vreo cateva alte exemplare.eram pe la inceputul creatiei.era frumooos.eram suspendati des.nu ca acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

crinuleeeeeee, iar te scuip ...ptiuuuuuuu sa nu fi de deochi ca al dreacu mai erai laughing

| Assassin_2959 explică:

Am un prieten care este de 10 ani

| Razvan_6429 a răspuns:

2 ani