| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema de 3 zile noaptea am acelasi vis ( ma duc la chiosc sa cumpar un pachet de tigari, dar nu imi ajung banii asa ca ii dau la schimb 2 telefoane si tricoul de pe mine ), eu nu fumez wtf laughing. Care poate fi cauza acestui vis?

2 răspunsuri:
| Andrada003 a răspuns:

Cred ca te gandesti pur si simplu mai mult la ceva anume ( la magazin, la haine)..Si eu am cateodata aceleasi vise, dar nu trebuie sa te speriiwinking

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Poate te nelinişteşte ceva sau ai o problemă pe care trebuie să o rezolvi, iar creierul tău încearcă să-ţi transmită cumva acest lucru prin intermediul visului. A doua variantă ar fi că e doar o coincidenţă.