| cobuzgabriel a întrebat:

deci aceasta intrebare este pentru fumatori.
Eu fumez kent lung de 1 an de zile si in momentul de fata vreau sa schimb pe niste tigari mai usoare, voi ce fumati sau a-ti fumat mai si a fost mai usor?
Sau care tigari sunt mai slabe?
Nu am chef sa irosesc banii degeaba facand experimente pe mine.

Dau si fundabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

Kent lung am fumat şi eu, sunt foarte plictisitoare, te apucă somnul pană termini una. Eu acum fumey Winstone, dacă vrei ceva mai fin, poţi încerca Dunhill Alb, este foarte, foarte slab. Keep Safe.