| Ferii a întrebat:

Am o senzatie foarte naspa cand ma gandesc la crushul meu sa o vad... stiind ca o plac... toata ziua ma simt foarte prost si nu mai am chef sa fac nimic.
Problema e ca nu stiu daca si ea ma place si nu stiu cum sa o abordez ca mi-e ca daca ii scriu, ea o sa zica la colegii mei si o sa ma fac de ****...dar din cate o cunosc ea nu a facut asa ceva niciodata (o cunosc de aproape 8 ani)

3 răspunsuri:
| Katie1356 a răspuns:

Vorbeste cu ea, apropie-te de ea, vezi cum reactioneaza atunci cand sunteti voi 2 si daca da si ea semne ca vrea sa se apropie de tine si etc.
Nu vad de ce ar spune altora, cat timp e o fata ok.

| 1231242 a răspuns:

Drumul spre celălalt mal este prin apă, deci spune-i, oricum o să fii un ratat, dar vei fi un ratat cu experiență dupăhappy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vorbeste cu ea, dar nu ii spune clar ca o placi. Nu te faci de rahat daca intri in vorba cu ea, si o chemi la un suc, cel mult. Nu e nimic penibil in asta.