| Cretzule a întrebat:

Am o intrebare pentru voi:
Am cunoscut o fata de care imi place, cand ma gandesc la ea am fluturi in stomac si nu stiu cum sa abordez problema pentru ca nu o cunosc prea bine.
Va multumesc.

5 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

@LoveJoseLuisRyBelinda sa fim sinceri : daca ar veni un baiat la tine la usa cu ditamai buchetu de trandafiri si cu parfumu`, ce ai face? eu sincer as fi speriata, nici de cum impresionata :-s

de curand mi-a zis si mie un tip ca ma place, dar dupa ce a zis ``te plac`` nu a mai vorbit cu mine sad am incercat sa-l sun, sa vorbim dar nimic sad nu`mi raspunde; sa nu faci si tu asawinking

nu`i spune ca o placi pe mess, e total gresit. apropiete de ea, vorbiti si cand esti tu sigur ca are incredere in tine cate de cat spune`i este draguta si ca iti este simpatica, ca ti la ea happy va fi surprinsa dar intr-un mod foarte placut happy apoi mai poti astepta o perioaad de timp si apoi spune`i ca o placi happy

asta este parerea mea happy dar ce faci ramane la latitudinea ta happy
ai grija sa nu o dezamagestiwinking

Bafta :*

| BornFree a răspuns:

Trebuie sa o cunosti mai bine, fa-ti curaj si vb cu ea deveniti prieteni cerei numarul de tlf, suna spunandu-i ca nu sti tema si incearca sa iesi in evidenta.(merge)

| moftuliki a răspuns:

Stiu cum e sentimentul ala big grin intr-un fel este unul placut love struck felicitari te-ai indragostit happy pai nu stiu cum sa abordezi problema presupun sa te duci la ea sa ii spui cum sta treaba stiu ca e greu dar alfel nu vad cum ai putea face
succes :*

| only me a răspuns:

Pai cred ca in primul rand ar trebui sa o cunosti mai bine, daca ai posibilitatea asta. Daca da, incearca sa te apropii de ea, apeleaza la prieteni si te vei descurca. Iar daca si ea te place va fi ceva foarte simplu de realizat...aici insa intervine si varsta.

| andreeadeeathebest a răspuns:

Deci. ai id ei? sau sti unde sta?
daca da...cumpara-i un parfum si niste trandafiri(iti spun eu ca o cuceresti)
daca nu. intereseaza-te unde sta