| Sandu90 a întrebat:

Am si eu o problema cu un decodor RCS&RDS de cateva saptamani sun sa activez cartela si nimic. Am 2 modemuri (deci 2 cartele) si le-am schimbat si intre ele si nu au mers programele.Am sunat la toate nr de telefon si nimic.
Prog. care nu merg big griniscovery World, Science, Investigation, Travel&Living, HBO, HBO Comedy, Rai 1, Cinemax si nu stiu cum One. Daca ma poate cineva ajuta, multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Si noi am avut o problema cu decodorul, am sunat la ei si au venit sa verifice.Nu ai ce face trebuie sa-i suni si sa le spui care este problema si sa o rezolve. Spune-le ca nu este corect sa platesti un serviciu de care nu poti beneficia pentru ca ei nu binevoiesc sa rezolve problema.Ori e de la ei, ori de la decodor ori de la setari.Mergi unde platesti si intreaba la ce numar sa suni, desi daca ai sunat la rds relatii cu clientii iti spuneau ei la ce numar sa suni daca nu ai nimerit bine.Insista.Si noi i-am sunat de mai multe ori.De platit plateam dar nu vedeam programele.Insista.

| Yrynel_Dianu_1996 a răspuns:

Schimati cabru happytongue