| RaZvYtHeMaFiA a întrebat:

Buna TPU sunt abonat la Rds-Rcs si mi-a scos niste canale gen Hbo Comedy,Cinemax,Hbo, Discovery Investigation si mai sunt canale dar nu stau sa le enumar.As vrea sa schimb contractul cu alta firma dar sa aiba multe canale si sa le aiba pe acestea incluse Hbo Comedy,Cinemax,Hbo, Discovery Investigation si sa fie si internet si poate telefonie dar na-s vrea telefonie si sa fie toate incluse in pachet.

6 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Sa-i tuf, respectuos, desigur, si mi'e mi'au scos discovery investigation si discover science, au completat cu ceva history'uri si canale de femei.
Propun greva foamei, zilnic, intre orele 10:00 si 10:05, pana la remedierea situatiei.
Bafta

| RaZvYtHeMaFiA explică (pentru CataC):

Iti bati joc de mine

| CataC a răspuns (pentru RaZvYtHeMaFiA):

Serios vorbesc, sunt din Craiova, au scos Discovery ID si Discovery SC de cateva zile si am nature, histroy si tlc in loc.

| narutostarvio a răspuns:

Sincer sa fiu si eu sunt pe rds-dcs si eu nu cred ca daca vei schimba cu alta firma vei avea acele canale de exemplu discovery investigation cere niste bani pe care ii plateste rds-rcs, iar daca rds-rcs nu plateste acel canal atunci canalul respectiv nu mai lasa vizionarea pe acel canal la acea firma. dupa mine ii o pierdere de timp sa te muti pe alta firma deoarece si pe romtelecom se poate intampla asta sau si la o alta firma. eu nu stiu ce sa-ti spun la intrebarea ta caci eu nu m-am mutat pe alta firma dar eu ti-am spus poti sa te muti sau nu caci si mie mi-or disparut niste canale pe care le aveam de exemplu discovery science si nu m-am mutat pe alta firma ci acum ma uit pe internt la canalul respectiv. sper sa te fi ajutat = ))

| narutostarvio a răspuns:

Eu ti-as zice sa nu mai bine te uiti pe internet la acele canale

| Jilavu_Dan_1948 a răspuns:

Si super One