| Încrucişătorul a întrebat:

Astazi, mi-am luat un televizor nou VERYO. Totul bine si frumos pana cand am descoperit ceva neregula cu DigiBox-ul (DigiBox-ul este oferit de RDS pentru. imagine mai buna si pentru. mai multe canale): televizorul nu are intrare pentru. un conector ca sa prinda mai multe programe. (daca detineti un DIGI+C [DigiBox pe scurt], ma refer la cablul SCART; uitati-va pe manualul Digiboxului; cablul ala mare dinţat).

De exemplu: nu vede Discovery Science/World/Travel&Living/ID Investigation(s).
Spre surpriderea mea, citeste subtitrarile la acele canale. Imi apare un mesaj de genul "Nu aveti autorizatie sa vedeti acest canal".

WTF? Le platesc deja!

Detin modelul VERYO: VER21P-A2

HELP!

P. S. Sa nu aud de cablul RF ca nu e cazul...

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Este din cauza de la el fa bine si du-te si dale in cap cu el si sa iti dea altu! Nu este de la niciun televezor, problema este de la Digibox!