| împreunăfacembine a întrebat:

Am un cont de Instagram pe care l-am făcut chiar acum. E de citate. Id: orizonturile.

Cum l-as putea face viral? Vreau sa îl vadă mai multe persoane.

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ai citate, aplica-ti si tie un citat, ca altfel esti degeaba: "perseverenta e cheia"?! confused

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca citatele sunt ceva ce poate deveni viral.
Adica nu am vazut absolut nimic interesant pe contul ala

| Littledoctor26 a răspuns:

Buna! Poti ruga prietenii sa puna la story "follow @orizonturile" sau poti da follow la sute de persoane pana cand iti vor da follow back suficient de multe. Sau poti face un giveaway daca ai si ceva banuti sa poti pune un premiu la bataie. Provoci oamenii sa dea follow paginii si sa eticheteze 3 prieteni. Concursul se poate desfasura timp de o luna de zile, iar la final alegi castigatorul prin random.org. Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În perioada asta este foarte ușor să-l faci viral...
Bani, plătești pe cineva care are multă vizibilitate din aceeași ramură.