| DiannaDi a întrebat:

Mi-ar placea sa imi deschid un cont de Instagram, sa strang multi urmăritori. Ce as putea sa postez? Care sa fie tema? Nu vreau sa fiu gen influencer, dar oare ce ar prinde utilizatorilor? Poze cu citate? Sau fotografii cu peisaje? Sau sunt prea boring? Voua ce pagini de Instagram va atrag atentia? Parca as face ceva nou

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Indiferent ce temă alegi, dacă nu dai follow, nu prea primești follow-uri (poate doar la inceput). Majoritatea asteapta să le dai retur. Dacă dai unfollow, primești unfollow, când ceilalți observă că trișezi.
In rest, nu stiu ce să zic... Postează diversificat, nu doar citate sau doar fotografii, ci un amestec atrăgător.

14 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nudeshee hee

| Sofer a răspuns:

Dacă ai un corp bine definit ai șanse sa atragi urmăritori.

| Clorox a răspuns:

La cat de indecisa esti nu ti-as sugera, parerea mea.
Daca postezi chestii originale cum ar fi poze facute de tine ar fi ceva ok.
Sper doar sa nu faci repost de la alte pagini si postari de la alti oameni care au facut repost de la altii si tot asa, daca ai ceva original de pus pe masa atunci fa-o.

| Furnicuta000 a răspuns:

Cea mai rapoda metoda sa ai urmaritori e sa faci giveaway

| NotNamed a răspuns:

Nici pensionarii nu s.ar abona la un asa content. Plătește cu cardul promovarea ca sa apara la cat mai multe persoane si pune poze nudes. Sa vezi cum cresc numerele la secunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opresti oamenii pe strada si le faci poze la palme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine, machiaj, catei sau pisici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmbrăcate cu haine cât mai fashion și dacă arăți bine cu degetu' totul va veni de la sine happy

| KR0NSTADT a răspuns:

Incultura și idioțenia prind cel mai bine. Suntem la un pas de Idiocracy.

| danaieladaniela a răspuns:

Buna draga mea sper ca sa te ajute raspunsul meu.

Pentru a crește numărul de urmăritori pe Instagram trebuie să depui puțin efort. Asta dacă vrei ca urmăritorii tăi să fie și reali și să îi intereseze cu adevărat ceea ce postezi tu. Altfel, poți cumpăra niște conturi de indieni care să te urmărească și ai terminat treaba. laughing

Și îți dau 3 hinturi pentru a reuși să aduni mai mulți urmăritori pe Instagram:

1-Postează când lumea este online;
2-Folosește hashtag-uri relevante pentru nișa ta;
3-Creează conținut de calitate.

| Gusticel a răspuns:

Poze cu buci.

| Gusticel a răspuns:

Ok, glumeam. laughing

Poti sa iti faci un insta despre gatit. Toata lumea se uita la mancare pe net, pozele cu mancare fac multe like-uri.

| Anonimata345 a răspuns:

Posteaza poze cu tine. Roaga-ti prietenii si cei cunoscuti sa iti dea follow si sa dea share postarilor tale pe story-urile lor. Sper ca e de folos, pup!happy

| cipriancatalin12 a răspuns:

Bună Diana.In aceeași situație ca tine sunt și eu. După multe căutări pe internet am ajuns la concluzia că am să fac un cont și am să postez citate, sfaturi etc.din propriile experiențe de viață.De la aproape alcoolic, violent în familie, gelozie extremă și un pezevenghi pentru femeia de lângă mine, am ajuns și sunt mândru de mine la un bărbat care am cea mai fericită iubită din lume.Revenind la întrebarea ta, îți sugerez să folosești ceva real, să fii TU în orice postezi. Oamenilor le place realitatea.Multă lume postează prea perfect și de fapt nu e așa. Toți sunt bine, frumoși, sănătoși au cele mai minunate căsnicii etc.dar de fapt de multe ori nu e așa. Suntem înconjurați de Fals.Simplitatea și caracterul unui om este cel mai frumos lucru pe care poți să îl remarci și să fie atractiv.Frumusețea este doar o proiecție.
Sper că ți am fost de folos!
Fără să fac reclamă eu mi am făcut cont pe My World și este fondat tot de Mark Zuckerberg, este identic cu Instagram și prinde aripi foarte rapid prin numeroasele concursuri atractive și pentru că ești plătit pentru că îți pierzi timpul on line.Îți las un link, dacă nu vrei să îl accesezi poți căuta tu singură pe net. Dacă îți vei face cont pe My World, revino într un răspuns pentru un schimb de follow.Mult succes!
https://supernews.ro/......ri-2-2-22/