| SunShine_3102 a întrebat:

Andra(cantareata) e tiganca?

38 răspunsuri:
| never2say4never a răspuns:

De fiecare data cand beau suc de rosii, am vazut ca e rosu sucul.
Ar fi tare sa fie rosiile albastre LOL. Oare cum s-ar numi atunci rosiile? LOL. Albasrosii. LOL

| SunShine_3102 explică:

Dar de rame nu stii nici un secret?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate se zvoneste, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Sunshine! Este. Bine ca nu este de etnie rroma, altfel, ar fi fost discriminata.

| liveincolors a răspuns:

Asa se credea la inceput, dar eu nu cred.
Chiar daca ar fi tiganca, nu vad care ar fi problema.

| campanario a răspuns:

De ce ai schimbat intrebarea?laughing

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Este de etnie rromă, dar nu este nicio problemă. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, este turdeanca! laughing

| Klara a răspuns:

Si eu te intreb, maica, esti inapetenta din punct de vedere mental si intelectual?

| campanario a răspuns:

Ahahahah ca acum ti'ai schimbat numele laughing

| kaTTsu a răspuns:

Incep sa pricep ce vrei sa faci.Vrei sa te faci cunoscut/cunoscuta (nu stiu ce dracu esti fata/baiat) incerci sa te faci vazut prin intrebari stupide care atrag foarte multi utilizatori .tind sa cred ca esti o persoana inteligenta,dar marsava happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frateeeeeeee! eu sunt rasista! Desi o ador pe Andra din toate punctele de vedere! crying Dar eu nu prea cred! Sper sa nu fie adevarat!crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e islandeza! Evident ca e zburatoare, chiar nu se vede?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate se zice da, dar este vreo problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este dar eu sunt cel mai mare fan al ei iubesc muzica eilove struck! canta bine si are verrsuri exceptionale.Imi place si de Stefan Banica jr. si si el este rrom.Nu vad nici o problema in asta.Nu cotneaza originea ci sufletul.Tocmai am intrat pe un site pe car se vorbea superb urat de ea.

| IsabelaBianca a răspuns:

Si daca este o face mai putin valoroasa? Ii scade o octava? Care este rolul intrebarii tale? Poate tu esti romanca, de etnie romana, poate ea e de etnie rroma... dar tu ai putea sa interpretezi onorabil vreuna din melodiile ei? Eu nu sunt de etnie rroma dar iti spun cu certitudine ca daca ai analiza putin istoria ai fi fascinat/a de trecutul lor. Daca noi, romanii, am fi judecati doar pentru prezentul nostru s-ar alege praful. Dar trecutul, cu oamenii lui sunt cei ce au facut adevarata Romanie si au fost cu adevarat romani. Asa si ei, tiganii, atat de blamati pentru prezent. Dar cati mari artisti, pictori, scriitori si iata, cantareti de valoare nu au fost si sunt rromi? Oare discriminarea si inechitatea sociala de ajuta sa devenim mai buni sau sa intelegem mai bine lumea in care traim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este, dar este cea mai iubita si cumite, este exemplu, nu si. a batut joc de viata, ne ofera ceva frumos are voce, este un exemplu. o iubesc din tot sufletul si ii doresc tot binele din lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra te iubesc si sunt foarte fericita pentru. tine, traiesc prin fericirea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor))))))))))) prea sec
tocmai am dat un searchlaughing)) sa vad daca andra e tiganca
si... ghici ce?
colega mea de banca a postat intrebarea pe TPUlaughing)
da ma, eblushing
hai sa-i gazaaaaaaam
ne vedem luni>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand spuni andra te gandescti la o vedeta, la o VOCE de aur care te bucura cand o auzi, te gandesti lla acea persoana vesela si sensibila, si chiar daca niste prosti o vorbesc DE rau tot ramane omul, vedeta si modelul meu de urmat nr. 111. te pup andra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta incerk si eu sh aflu:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu fraere asta intreb si eu

| delia10 a răspuns:

Nu,dupa parerea mea nu este tiganca in primul rand eu nu am mai vazut tiganca alba si nici tiganca sa vorbeasca normal si civilizat asa ca andra e romanca

| djandi a răspuns:

Bai eu cand am auzit, nu mi-a venit sa cred, si sincer eu nu prea cred ca e tiganca

| EuBaiat a răspuns:

@ Delia10 si Roxy. Mi-am facut contul special ca sa va raspund. Daca esti rrom,inseamna ca esti manelist si fara pic de cultura generala?! Bai fetitelor,nu conteaza ce rasa esti sau ce varsta ai,daca poti duce cap-coada o conversatie inteligenta inseamna ca te duce mintea! Da,Andra este tiganca si se mandreste cu asta! Si eu unul sunt rrom,si nu imi pare rau de nimic! Exista rromi albi,Andra fiind una dintre ei. Nu mai confundati tiganii cu fuste si cu "Fha","Mancatiash" ce vedeti pe Taraf TV cu tiganii care locuiesc ca voi,mananca ca voi,se imbraca ca voi,merg la scoala/serviciu ca voi,vorbesc ca voi, se joaca ca voi etc. Daca sunt putin mai colorati care e problema?! Rasisti imputiti. Cand ziceti ca un rrom pute, mirositi-va subratul!

| stefyyyy a răspuns:

Din cate stiu eu da, este.Eu cand am auzit am ramas confuza dar mi-am dat seama ca nu este important acest lucru.O iubesc pe Andra si tiganca si romanca nu conteaza! Si nu sunt de acord cu rasizmul.Eu am prieteni rromi si tin foarte mult la ei!

| Cloak a răspuns:

Draga stefyyyy am vaga impresie ca esti marocan/a.Este adevarat? Este oare adevarat?

| KellyNitraBB a răspuns:

Andra este tiganca. Dar sa nu crezi a este de aia de la corturilaughing Daca este tiganca nu trebuie neaparat sa poarte fuste lungi pana la pamant.Ea este altfel de tiganca.

| jkfgkhgwrio346 a răspuns:

Ie tiganca