| elasexygagica a întrebat:

Lumeeeeee nu pot sa cred ce am citit pe netttcryingcryingcrying este adevarat ca supeerba cantareata Andra este tiganca?crying va rog spuneti-mi ca nu e adevaratcrying offfffcrying doamne si eu sunt foarte rasistacrying

Răspuns Câştigător
| Andruza a răspuns:

Da, din păcate este adevărat.
Asta e...

14 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da, e tiganca, si daca e ce?laughing si stefan banica parca e rrom sau marcel pavel

| elasexygagica explică:

Aoleu dragii mei nu pot sa cred crying

| leonardo a răspuns:

Fatooooooo, este numai problema ta ca esti rasista si incuiata la cap. Nu are Andra nici o vinaaaaaaaa. Offffffffff, lumeeeeeee, cati oameni prosti pe lumeeeeeeeeeee...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da este tiganca, din pacate.

| justitiarul a răspuns:

Gagica am citit undeva ca si tu esti ţigancă, acum ce sa fac? sa cred sa nu cred?!

| HardcoreCountry a răspuns:

Doamne...Tre sa spun asta. Nu-mi pasă daca mi se şterge contul' da' trebuie s'o zic. Dragă Elasexygagica:
Ce morţii mătii ai tu cu rromi tu copiluţă? Mergeţi unde vă duce capu' de rasiştii p**ii. Dacă e ţigancă ce? Cu ce Dumnezeu te deranjează pe tine? Din moment ce Andra are o voce frumoasa şi cântă pentru a ne bucura, nu ştiu ce problemă ai tu. Rasiştii sunt cei mai proşti, încuiaţii, idioţi, nebuni etc. oameni din lumea asta. Tu te crezi mare şi tare, dar pâna la urmă eşti cea mai mare parapantă de pe site-ul ăsta. Tuturor celor ca tine le doresc moarte!

| ăăăă a răspuns:

Nu e adevarat

*minte fara nerusinare*

imi pare rau, vreau doar sa-ti dau o veste buna big grin

| cici_7887 a răspuns:

Si daca ar fi tiganca? Sau daca e? Ar trebui sa nu mai asculti melodiile ei? Si Connecte-r se spune ca este rrom, dar a venit in orasul meu mic, si a facut show de am venit acasa la 12 noaptea plina de traspiratie. Parca eram beata, plina de viata. Atata timp cat nu canta manele ii respect pe amandoi.

| Oana4340 a răspuns:

Am citit şi eu pe net.Nici mie nu mi-a venit să cred.Atâta timp cât ţie iţi place cum cântă de ce dintr-o dată nu îţi mai place de ea? Nu e foarte frumos să fi rasistă! Gandeste-te că şi ei sunt oameni la fel ca tinewinking.

Sper că te-am ajutat!
O seară plăcutăkiss

| Reyskate99 a răspuns:

Dam id-u tau

| CautNume a răspuns:

Da e dar e draguta si nu pare

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Din pacate (sau cel putin asa stiu eu)

| valy1233 a răspuns:

Da asa e, eu stiu de mult timp astawinking