| pupilici94 a întrebat:

Aplicatia de la ANDROID "3g Watchdog" este valabila si pentru SYMBIAN, deoarece mi-am facut un abonament cosmote si as vrea sa-mi restrictionez accesul la internet dupa ce mi se termina traficul de date inclus?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Tu chiar mai ai telefon cu symbian? Am tinut si eu 7 ani un Nokia n95. Dupa el am trecut acum 2 ani la Nokia lumia 520 pe care il am si in prezent.
Aplicatia de care spui nu se gaseste pentru symbian, nici pentru windows phone, ci doar pentru Android: http://3gwatchdog.fr/faqs/what-phones-are-supported/

Nu mai cunosc aplicatii pentru symbian. Ar trebui sa schimbi telefonul. Ori nu stiu daca poti sa iti controlezi traficul de date direct din setarile telefonului.