| SnYcK3rS a întrebat:

am facut acum 2 saptamani un abonament XS la cosmote si am cumparat telefonul Nokia 300, telefon ce este compatibil web'n'walk

Am 10 MB trafic de date inclus

Ce este traficul de date inclus? 10 MB sunt pentru a descarca si pot sta nelimitat pe internet pe telefon?

FUNDA

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Trafic de date = cati mb poti descarca, umbla pe net.

| pink425 a răspuns:

Si mesaju care l-ai postat aici ai facut trafic de datewinking... de fiecare data cand accesezi o pagina sau un site, faci un schimb de date ...si 10 mega sunt doar 2 melodii iti merge peste 100 kbps si dupa aia iti merge ca la inmormantare cu 15-20 kbps! funda

| Cattuzu a răspuns:

Cand inti pe o pag de net iti zice mereu un nr de kbps si acel trafic se consuma din aia 10 mb. Ce vrei sa descarci descarci tot din aia 10 mb sper ca ti-am fost de foloshappy