| Airplane a întrebat:

As dori idei pentru cum m-as putea face rockarita de halloween... M-am gandit la tricour negru largi, unghii negre, machiata cu negru, par ciufulit...alte idei? Multumesc!

2 răspunsuri:
| AcidCuSange a răspuns:

Rockeritza... Ia-ti un gel de par si fa-ti o creasta...Macheaza-te in culori inchise, si totusi te-as sfatui sa iei o rochita pe care scrie,, ROCK''. O, si ar merge si niste cercei in forma de cruce, niste colanti sau strampi rupti! Eu mi-am taiat colantii si abia dupa aceea i-am zis lui mami. big grin Bafta si distractie placuta la Halloween!

| Dek a răspuns:

M-am gandit la tricour negru largi, unghii negre, machiata cu negru, par ciufulit... Nu este deloc adevarat! Am 12 ani si ma pasioneaza rock-u. Un tricou(maieu)negru, cu putinta sa se vada buricu, pratari cu tinte si land cu tinte, blugi negri cam rupti, tenisi(skateshoes daca se poate)negri, parul intins cu placa(o parte peste ochi) si machiaj negru http://www.google.ro/......tp?/images Sau uitate aici