| cstefan96 a întrebat:

As dori sa-mi puneti despre ce poti vorbi cu o fata in general.Adica eu am cateva prietene cu care nu am imi vorbit de mult si nu stiu ce sa vorbesc cu ele.Sau vreau sa cunosc persoane noi si nu stiu despre ce sa vorbim. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Simina1066 a răspuns:

Daca cunosti acele fete de multa vreme inseamna ca obisnuiai sa vorbesti cu ele si sa aveti subiecte de discutii... acele subiecte vor reveni pe parcurs asa ca nu-ti face griji.