| BiancaDenisa a întrebat:

As vrea si eu un cont pe lady popular de nivel minim 10...cine are sa mi-l dea in privat...

3 răspunsuri:
| MuscaNeagra a răspuns:

Lasa-te de lady popular. poti incerca sa cauti o maimuta de purici, sau... sau... sa lingi solzii unui peste. smug nu trebuie sa-mi multumesti.

| BiancaDenisa explică (pentru MuscaNeagra):

Ai putea sa raspunzi frumos...si nici macar proasta nu te pot face, dar sati multumesc? ar fi o jignire pentru toti prostii

| MuscaNeagra a răspuns:

Girl, glumeam. nu te ambala. am vrut sa realizezi ca cersesti conturi. si nu sunt proasta. laughing doar ca de ce altii sa munceasca si sa-ti dea tie munca lor? gata, d-acum ma abtin la comentariile la adresa ta, unii oameni nu sunt de caterinca si inteleg asta.