| Geo567 a întrebat:

Ati auzit de OCD? Daca aveti asa ceva, cum este? Ce ritualuri aveti? Ati spus parintilor ce aveti? Mai scrieti aici cate ceva, vreau sa mai vad si experientele altor oameni cu aceasta afectiune.

1 răspuns:
| sofisis a răspuns:

De auzit cred ca a auzit toata lumea. Ce nu inteleg e de ce nu ai vrea sa le spui parintilor. Un tratament poate ajuta enorm.
Nu m-am confruntat dar consider ca trebuie tratata ca orice alta boala...la specialist!