| gabriela a întrebat:

Ati observat ca Realitatea.net a devenit user TPU? Ei TPU? ei sunt unii contra tuturor! Sunteti de acord sa faca publicitatea emisiunilor pentru noi? Ne lasam manipulati de Realitatea.net? Raspundeti!

6 răspunsuri:
| cicilica a răspuns:

Am observat. nu sunt de acord. este un site sa ne ajutam nu sa ne facem reclama. sunt CONTRA. ei nu ajuta, fac publicitate. dar nu le e de ajuns un post tv care se difuzeaza pe toate canalele tv?

| resp3ct a răspuns:

Esti pro basescu a?laughing
Au platit bani sa apara pe site.Nu ai ce sa le faci.Sterge contul daca nu vrei sa mai vezi realitateawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tup face parte din acelasi grup media cu Realitatea TV!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manipulati? Nu mi se pare chiar asa. TPU face reclama la multe site-uri, produse. Cam asa sta treaba/afacerea. Si prin oras gasesti la toata colturile ecrane cu spoturi publicitare, absolut peste tot. Nu ne convine ceva, ignoram. Asa si cu Realitatea.net. Sa-si faca publicitate emisiunilor, ca nu deranjeaza pe nimeni. Nu-ti place, nu da clickwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I looove Daniel Funeriu love struck cu chelia aceea ce pare sa-i transforme fruntea intr-una interminabila. day dreaming
Manipulati? niciodata no talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CONTRA! Contra tuturor "jurnalistilor" de pe net sau de pe alte suporturi!