| Upz0r3 a întrebat:

Sunteti de acord cu castigatorul "Romanii au talent"? Raspundeti doar cu da sau nu va rog happy

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da

Abh
| Abh a răspuns:

Adrian Tutu este un luptator, se poate spune ca a venit de pe strada, pe cand ceilalti concurenti au fost " scoliti" sa ajunga la performantele lor. Ii doresc noroc si succese!

| Radioactive a răspuns:

Nu se poate raspunde doar cu "Da" sau "Nu" caci nu te lasa TPU-ul, te pune sa iti verifici raspunsul, de aceea am mai adaugat propozitia asta, dar raspunsul legat de intrebare e urmatorul: Nu.

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Nu,nu,nu.

| LarisaTH a răspuns:

Da

| Amery_9653 a răspuns:

Nuu.nu a fost cine stie ce, dar cred ca a castigat mai mult din milathinking mie mi-a placut de ala care facea beatbox