| Totti a întrebat:

Ati renunta la o iesire in oras pentru o carte buna? happy

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Categoric nu!
Poate in acea zi as avea parte de mai multi prieteni, poate de unii pe care ii vad foarte rar, de activitati pe care nu le-am mai facut si nu voi avea ocazia sa le fac. Cartea... o citesc eu si pe aia cand am timphee hee

18 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Nu, e cam mare sacrificiul, cartea o pot avea si maine.

| fluturas a răspuns:

Nu
pai cartea o pot citi si maine happy dar de o iesire in oras nu poti avea parte oricand big grin

| kUuKii a răspuns:

Nu. cartea o poti gasi mereu dar iesitul in oras nu prea. cine stie ce o sa pierziwinking

| User a răspuns:

N-as renunta la nimic pentru o carte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi si o iesire o pot avea maine sau altadata, si o carte la fel. Depinde: daca cartea mi s-ar parea interesanta, atunci as prefera sa-i descoper tainele. Daca as iesi cu niste persoane noi, sau la ocazi speciale, onomastici etc, as iesi in oras.
Daca ar fi si ziua unei prietene, si o carte buna, categoric as iesi in oras si cartea as punea pe dulap, sa-mi sar in ochii a doua ziwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea, caci cartea o voi citi si cand ma intorc, pe cand iesirea in oras...cartea va sta cuminte si ma va astepta, cum sa pierd ocazia de a mai iesi?hee hee

| Sara2 a răspuns:

Daca am fi realisti am zice ca am alege iesirea in oras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc dupa aia, ca se poate si mai incol, dar iesirea in oras nu se poate decat atuncibig grin

| Malvina24 a răspuns:

As minti daca as spune da! deci raspunsul e nu! oricum dupa cum sunt eu nu le-as face pe niciuna! nu imi place sa ies in oras si carti citesc doar ce imi place mie(nu orice carte)

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Prefer intotdeauna o carte buna.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu cred că ar trebui să renunţ la carte sau la întâlnire. Le pot împărţi în aşa fel încât să le fac pe amândouă şi mi s-ar părea cel mai normal să fac aşa. Îmi aloc un anumit timp pentru a citi cartea şi un anumit timp pentru ieşirea în oraş.

| Яùxsi a răspuns:

Eu nu.

| google_6002 a răspuns:

Eu mi-as lua cartea dupa mine...in oras big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cartea mai poate sa asteptewinking.

| Razvan a răspuns:

As renunta la o iesire in oras si pentru o carte mai mult decat modestawinking

| adiraiden a răspuns:

In nici un caz, mai ales sa fie si o intalnire cu o gagica.

| sergiu a răspuns:

Ar fi ceva haios... sa iti iei cartea dupa tine prin cluburi sa o citesti. Astfel imbini utilul cu placutul dar nu e recomandat laughing

| yoplait a răspuns:

Nubig grin