| TheDarkOfYourDreams a întrebat:

Azi-noapte am avut cel mai de cosmar vis pe care l-am putut avea vreodata. Nici nu o sa va spun despre ce am visat fiindca parea atat de adevarat ca si cand as fi cunoscut persoanele din vis doar ca inca nu le cunosc in realitate,poate le cunosc din viitor. Si bineinteles ca orice cosmar se termina cu cineva care incearca sa te omoare iar pe mine m-a injunghiat de mai multe ori. Am vazut foarte clar visul si mi-l amintesc si acum cand sunt treaz. Ok,va spun. Se facea ca erau intr-o incapere mai multe persoane care luau cina si eu ma aflam in picioare iar ei la masă. Ma uitam cum vorbeau,radeau si gesticulau din măini. Dupa cateva momente cineva a intrat in incapere iar barbatul care statea in capatul mesei a aruncat cu un cutit in persoana care a intrat pe usa. Apoi s-au ridicat toti de la masa si acel barbat a injunghiat toate personele de la masa si apoi a venit si spre mine. Am incercat sa ma apar fugind prin incapere dar pana la urma am fost prins si injunghiat. In alt vis m-au urmarit niste oameni in negru printr-un cimitir, pe mine si pe mai multe persoane pe care le cunosteam in vis dar in realitate nu le cunosc si atunci am scapat doar eu.

4 răspunsuri:
| TheDarkOfYourDreams explică:

Voua vi s-a intamplat sa va aduceti aminte ce ati visat doar ca mai detaliat?

| wolder a răspuns (pentru TheDarkOfYourDreams):

Da, mi s-a mai intamplat. E tare sa vezi detaliile. in visul meu muream in apa. apoi stateam de vorba cu cineva eu fiind fantoma, uitandu-ma la corpul meu cum incercau oamenii sa ma resusciteze laughing
tare visul tau, putin ciudat

| RockNbeer a răspuns (pentru TheDarkOfYourDreams):

Da,de foarte multe ori, a devenit chiar o chestie obisnuita, stii tu...sa visez si apoi cand ma trezesc, dupa un timp sa-mi aduc aminte ce am visat, uneori detaliat, alteori...nu.

| flavia2000 a răspuns:

Am avut si vise mai rele. Subconstientul lucreaza.