| VibeTrix a întrebat:

BFF - Big False Friend!
True?

Ce ati facut astazi? Cum a fost la scolica?

18 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar exista acolo un prieten care e de incredere. Si e cel mai bun. Trebuie doar gasit.
Astazi am ras big grin

| VibeTrix explică (pentru DoarBogdan):

Nu exista un prieten bun! Toti sunt falsi. Eu nu cred in asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-a fost școlică! Yeeey!

| VibeTrix explică (pentru anonim_4396):

De ce?
Iar plang!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru VibeTrix):

Am fost la cursuri de artă. Sâc sâc tongue

| VibeTrix explică (pentru anonim_4396):

Te bat! sad

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Cum sa nu existe? Bine ca nu l-am gasit pana acum dar multi prieteni ma considera asa laughing pacat ca eu pe ei nu. devil

| VibeTrix explică (pentru DoarBogdan):

Nu,nu exista... toti sunt falsi...
laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Dar de ce crezi asta laughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

Am devenit pasionat de astrologie

| CVane a răspuns:

Am fost prieten cu unul de cand cand aveam 3 luni pana pe la 13 ani,''BFF' cum s-ar zice, dupa mi-am dat seama cat de fals, dar cat de fals poate fii. Deci nu cred in asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru VibeTrix):

Care pe care laughing

| Drimmero a răspuns:

Oricine te dezamageste, este adevarata oarecum "befefe-ul" in alta postura!

| VibeTrix explică (pentru CVane):

Asa si eu. Sunt prietena (eram) cu o fata de 10 ani...si acum mi-am dat seama dat de falsa e.

| syd2 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce relatie are pestele cu berbecul?

| raMLesS a răspuns:

Marin e pretenu' meu.
Ştiu că, când eram eu sărac, nu aveam ce mânca şi eram boschetar îmi dădea oase să mănânc love struck

Glumesc.

Există prieteni adevăraţi, nu-i vina mea că te-a supărat cineva şi acum vii şi tot afirmi că nu există prieteni :d
Ei sunt foarte rari, cum esti asa, mai sunt alte persoane care sunt la fel cu alti oameni.
Depinde cât de pretenoasă eşti big grinD
Cum sunt eu cu iubita mea aşa tb să fii şi tu cu iubita ta laughing)

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

N-am iubita, draga! laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru syd2):

Din ce am citit,ar putea fi cele mai incompatibile zodii,indiferent daca e vorba de prietenie,dragoste sau familie.
pestii sunt visatori si sensibili, de obicei, iar berbecii sunt la extrema cealalta
daca vrei sa ai o relatie cu o fata in zodia berbec, iti recomand sa te gandesti de doua ori. fetele din zona berbec vor sa iasa mereu in evidenta, sa fie in centrul atentiei.Cel mai tare le place aventura.cu toate astea sunt bune rau la pat, te zgarie si te domina.ii place sa fie caracterul dominant.
daca fata e in zodia berbecului prefera o persoana de actiune, nu una visatoare.
acum nu stiu daca e adevarat sau nu, dar asta am inteles.nu este o descriere indetaliata, dar poate te ajuta cu ceva, daca tii cont de asa ceva
nu au o relatie foarte buna.